המסע שלי

" אני תמיד תוהה למה ציפורים נשארות באותו מקום כשהן יכולות לעוף לכל מקום. ואז אני שואלת את עצמי את אותה שאלה."

_פ______המסע שלי אל עצמי התחיל בהודו בקורס ויפאסנה. עד אז מסלול חיי היה ברור וידוע. תיכון, צבא, טיול אחרי צבא, אוניברסיטה (ביולוגיה וכימיה). לאוניברסיטה כבר לא הגעתי…

עשרה ימים של שתיקה ומדיטציה היו עבורי חוויה של לידה מחדש, לגוף שלי היה ריח ממשי של תינוק. הייתי מאושרת, הרגשתי שאני מרחפת מעל הקרקע ותחושה חזקה שמצאתי את שחיפשתי במשך שנותיי בתיכון בלי לדעת לקרוא לזה בשם.

אחרי הקורס, בריקשה עמוסת אנשים, בכביש סואן בהודו, הייתי שקטה ובהירה וידעתי שאני מבטלת את הלימודים באוניברסיטה ונשארת ללמוד בהודו משהו חשוב יותר: את עצמי.

כשחזרתי לארץ היה לי ברור שכבר לא אעבוד במעבדה ואחקור את הגנום האנושי, אלא אעבוד עם אנשים ואחקור יחד איתם את חייהם.

חיפשתי במשך כמה חודשים מה ללמוד, עברתי מבית-ספר לבית-ספר ומהרצאת מבוא אחת לשנייה. עד שפגשתי חבר שסיפר לי בעיניים נוצצות על חברה שלו שלומדת משהו והיא רוצה שכולם ילמד את זה, ידעתי שמצאתי. המשהו הזה היה שיטת גרינברג. במשך יותר מעשור זה היה הכלי שלי בעבודתי עם אנשים. קרוב ל 20 שנים אני מדריכה ומנחה מוסמכת בשיטה זו. מלווה בוגרים וילדים בתהליכי ריפוי והתפתחות אישית בשמחה ובסיפוק רב. חקרתי לעומק ולרוחב יחד עם תלמידיי את חייהם ואת האפשרות ליצור שינוי דרך תשומת לב לגוף. ניהלתי גם קליניקה מצליחה למעלה מ-16 שנה, וב-15 השנים האחרונות אני מנהלת את "מרכז השחר", מרכז משגשג למטפלים ומנחי סדנאות ברמת-גן. בדרך גם הפכתי להיות אימא לעדן בן ה-5, אלוף אמיתי, אמן וחוקר דינוזאורים.

ועם כל השפע הזה, התחילו בי תחושות שמיציתי דבר מה חשוב בחיי, שפרק בחיי הסתיים. ואז שמעתי על תטא הילינג.. ברגע שנרשמתי לקורס של ויאנה סטייבל, חליתי והפסקתי לישון בלילות.

היה ברור שמשהו כבר התחיל לקרות…

בקורס תטא הילינג העולם שלי וכל תפיסת המציאות השתנו והתרחבו.דברים ששנים נמנעתי מלגעת בהם קיבלו צורה ומקום, נהיו מוחשיים ואפשריים. התחושה שמצאתי את שחיפשתי בלי לדעת לקרוא לזה בשם חזרה על עצמה, הפעם עם בערה אמיתית בעצמות. התעורר בי רצון עז לתת את הידע המופלא הזה שמאפשר לחיות חיים מלאי קסם לאנשים, להעביר אותו הלאה. שני הכלים הללו של עבודה דרך הגוף, שיטת גרינברג והתטא הילינג, הם כלים בעלי עוצמה רבה המשלימים זה את זה. דרך הגוף מתבהרים לעומקם פחדים, אמונות ודפוסי חשיבה החוסמים את האדם מלחולל את השינוי הרצוי בחייו. תטא הילינג מאפשר את מימוש השינוי ברגע אחד. תהליכים שבעבר נמשכו מספר חודשים, מתאפשרים כיום בזכות תטא הילינג במספר מצומצם של פגישות.מאז, השתלמתי בקורסי תטא הילינג נוספים להכשרת מטפלים, והתחלתי גם להנחות בעצמי קורסי תטא הילינג לקבוצות ברחבי הארץ.כן, אני רואה בעבודה שלי עם אנשים אומנות. אומנות לגעת בחיים של אנשים, להיכנס יחד איתם לעומק הווייתם ולכוונם לרפא, לפתור, לשחרר ולהמריא. בבהירות ובדייקנות, עם חום ובשיתוף מלא.זו השליחות שלי, ללמד עוד ועוד אנשים את האפשרות לחיות חיים שכל רגע ורגע בהם הם ביטוי של רצון חופשי, בריאות, בחירה ואהבה ללא תנאי. ללמד שאפשר להזמין שפע לחיים, שאפשר להרחיב את התודעה למקורות ידע אינסופיים, שאפשר לחיות מציאות טובה ומספקת.קרא כאן מה מייחד את שיטת הטיפול שלי