קצת עלי

"והנה הסוד שלי. הוא פשוט מאוד: רק בלב אפשר לראות היטב. מה שחשוב באמת, סמוי מן העין."

נעים להכיר, שמי סיגל עובד-מויאל, מורה ומטפלת בתטא הילינג. מעל ל- 20 שנים, אני מלווה מבוגרים וילדים בדרכם הייחודית, וחוקרת יחד איתם את חייהם ואת האפשרות ליצור שינוי דרך תשומת לב לגוף והילינג. אני מתמחה בטיפול בתטא הילינג, מלמדת קורסים ללימודי תטא הילינג, מטפלת בשיטת גרינברג, ובמהלך 15 השנים האחרונות מנהלת את "מרכז השחר", מרכז משגשג למטפלים ומנחי סדנאות ברמת-גן.

לכל אדם יש קול פנימי אותנטי, שאם יחיה לפיו – חוויית החיים שלו תשתנה מהקצה לקצה. ייעודי כמטפלת בתטא הילינג הוא לשמוע את הקול הזה, בעד כל הרעש, לראות את הסמוי מן העין, ולכוון את המודעות של המטופל למקום של בהירות מיידית; זאת בעזרת תטא הילינג וכלים טיפוליים המשלבים הקשבה, מגע וריפוי אנרגטי.

מה מייחד אותי?

הקשבה עמוקה – טכניקת טיפול בתטא הילינג היא מדויקת, שניתן ללמוד וליישם באופן עצמאי בתוך זמן קצר. מה שלא ניתן ללמוד מהיום למחר, זוהי מיומנות ההקשבה. כמטפלת בעלת ניסיון עשיר, פיתחתי עם השנים פרספקטיבה רחבה על תהליכי החיים, לצד יכולת הקשבה עמוקה. לניסיון הזה אין תחליף. תפיסתי הרחבה היא שמאפשרת לי לרדת לשורש הבעיה של המטופל, ולאחד בדייקנות את כל חלקי הפאזל: רגש, גוף ונשמה. מה שמאפשר לך לחוות שינוי מיידי בחיי היום יום כבר אחרי פגישת טיפול בתטא הילינג אחת.

כוונון מפנים ומחוץ – אדם נמצא במערכות יחסים שונות ומגוונות: עם עצמו, עם הקרובים אליו, עם הסביבה (הפיזית) בה הוא חי. לכן, ריפוי שלם הוא ריפוי שמאחד את כל רובדי הקיום. על כן את המטופלים שלי אני פוגשת בכל מקום בו דרושה עבודה אנרגטית: בבית המטופל, כאשר נדרש טיהור אנרגטי ברחבי הבית (כן, גם כזה המשפיע גם על מערכת היחסים עם בן/בת הזוג, ילדים), או אצלי במרכז השחר, כאשר נדרש מיקוד פנימי אישי. התוצאה היא חוויה מועצמת של התחדשות, שמקורה באנרגיה בריאה – מפנים ומחוץ.

מנעד רחב – טיפול בתטא הילינג אפקטיבי במגוון מצבים: יצירת מיקוד בצמתי חיים, פתרון בעיות זוגיות, הטבת בעיות בריאות, מימוש עצמי. כמו כן, אני מתמחה בטיפול בתטא הילינג גם במקרים מורכבים ועדינים יותר: הפרעות קשב אצל ילדים, בעיות גמגום, מחלות קשות, מצבי 'קומה'. הבעיה שחוסמת את המטופל היא 'שער', דרכו יכולה לזרום אנרגיה אינסופית של ריפוי. מרגע שזוהתה החסימה, התטא הילינג לצד כלים נוספים – מאפשרים יצירת שינוי בחיי האדם ברגע אחד.

כל מפגש עם אדם משאיר בי משהו, וכל 'משהו' מרחיב את הסתכלותי על העולם ועל אנשים בכלל. זוהי הרפתקה, ששותפים לה שניים. סוף ההרפתקה, תלוי בשנינו; ההתחלה, תלויה בך.

צור איתי קשר והרשם לקורס תטא הילינג יסוד הקרוב

צור איתי קשר ותאם פגישה אישית