לימודי תטא הילינג

מה זה תטא הילינג?

קורס תטא הילינג מלמד אותנו על טכניקת ריפוי שעובדת על הרמה האנרגטית של האדם. תטא הילינג יכולה לשחרר חסימות רגשיות ופיזיות, לרפא מחלות וסימפטומים, לרפא מצב רגשי ונפשי. בטכניקה זו ניתן גם ליצור פריצת דרך בכל תחום שבו פוגשים קושי; זוגיות, עבודה, מערכות יחסים, ועוד.

עם הזמן נחשפים עוד ועוד מחקרים מדעיים המראים כי לעיתים יש למחלות יש גורם רגשי, דבר הנלמד כחלק ממהלך לימודי תטא הילינג. גילויים אלה מובילים לשאלה כיצד המוח משפיע על הגוף ביצירת בריאות אופטימלית. ההבנה כי לרגש ולמחשבה יש השלכה על בריאות הגוף, היא תחילתו של הריפוי.

בלימודי תטא הילינג לומדים לתשאל, לחקור ולתקשר על-מנת לחשוף אילו רגשות, מחשבות וזיכרונות הנמצאים בתת מודע של האדם יוצרים את התקיעות, המחלה.

בשלב הבא לומדים כיצד להשתמש בגלי מוח מסוג תטא, ולהתחבר למרחב הבריאה בעירות, זהו חיבור לתדר עוצמתי שמשנה את רמת התודעה ומאפשר לשנות את המציאות הנחווית באופן מיידי בכל הרמות: רגשית, נפשית, רוחנית ופיזית. תטא הילינג הינה שיטה מופלאה המאפשרת לנו לשחרר חסימות וליצור מציאות חיים חדשה ורצויה.

מהו מצב תטא?

ישנם חמישה גלי מוח: ביתא, אלפא, תטא, דלתא, גמא. גלי המוח נמצאים בתנועה מתמדת.

בגלי תטא גלי המוח מואטים ונמדדים בתדירות של 4-7 מחזורים בשנייה. מצב תטא הוא מצב של הרפיה עמוקה מאוד; גלי תטא נמדדים בשלב החלימה הראשון, גלים אלו משמשים בהיפנוזה, מדיטציה עמוקה, טראנס ומצבי יצירתיות.

במצב תטא מתקיים קשר בין המוח המודע למוח הלא מודע. גלי תטא הם משמרי זיכרונות ורגשות, לגלי תטא גם היכולת לכוון את האמונות וההתנהגות. גלי תטא מאופיינים ביצירתיות המאופיינת על ידי ההרגשה של השראה ורוחניות.

מצב תטא הוא מצב רב עוצמה; זהו מצב נפשי בו ניתן ליצור הכל, לשנות את המציאות באופן מיידי.

מדענים גילו ששהייה בתדרי גלי מוח תטא:

 • מקלה על הלחץ ומפחיתה חרדה.
 • יוצרת הרפיה פיזית עמוקה ובהירות מנטלית.
 • מגבירה את היכולת המילולית.
 • יוצרת סנכרון בין שתי האונות של המוח.
 • מעוררת את הדמיון וחשיבה יצירתית.
 • מפחיתה כאב, מעוררת ומגבירה שחרור של אנדורפינים.

מה רוכשים בלימודי תטא הילינג?

 • יכולת לרפא את עצמך ואת אחרים ברמה הרגשית והפיסית.
 • התחברות למשאבים פנימיים ולעצמה אמיתית.
 • חידוד האינטואיציה הטבעית ופיתוח יכולת על-חושית.
 • תקשור
 • כלים להגשמת משאלות הלב והחזון האישי.
 • בהירות לגבי בחירות בחיים.

קורס תטא הילינג יסוד

קורס תטא הילינג יסוד נכיר את עולם התטא הילינג. בקורס תטא הילינג נלמד את יסודות הטכניקה, ועקרונות הטיפול באמצעותה.
במהלך לימודי תטא הילינג נלמד איך לזהות ולשחרר אמונות מגבילות מתת-המודע. נחקור מקורם של פחדים המגבילים את חופש הבחירה והעשייה שלנו. נחווה שפע ואהבה שנגישים לנו ככל שנפתח אליהם.

קרא עוד על תטא הילינג קורס יסוד

קורס תטא הילינג מתקדמים

במהלך קורס תטא הילינג מתקדמים נלמד טכניקות מתקדמות ועמוקות של ריפוי בתטא הילינג. וכמו כן נעמיק את ההבנה של הטכניקה ומתאמן בעבודה על אמונות חוסמות.
בקורס תטא הילינג מתקדמים נעמיק ונחקור את שבעת רקיעי הקיום דרך התחברות לכל אחד מרקיעי הקיום ונגיע עד…לרקיע השביעי.

קרא עוד על תטא הילינג קורס מתקדמים

קורס תטא הילינג לשפע והגשמה

בקורס תטא הילינג שפע והגשמה נברר מהו שפע. נתבונן בהתנהגויות, בתפיסת העולם ובחסמים אנרגטיים שמונעים מאיתנו להיות בשפע על כל סוגיו – בחיינו. הכוונה היא לא רק שפע בענייני כסף, אלא שפע במובנו הרחב יותר. במהלך לימודי תטא הילינג זה נלמד איך להשתחרר מהאמונות המוסתרות והחסמים כדי להזמין את השפע לחיינו.

נתחבר לבחירות הנשמתיות שבאנו איתן לעולם, ניצור בהירות לגבי הזמן של מימושן בחיים האלו ונדייק את הדרך שלנו ביומיום כדי לחיות ולממש אותן במציאות כבר עכשיו.

קרא עוד על תטא הילינג קורס לשפע והגשמה